گلاسبید ارومیه

ما همواره تلاش می کنیم خدمات در خور و شایسته ی شما هم میهنان عزیز در استان اذربایجان غربی و باشیم.شما درصفحه فروش و تامین   گلاسبید ارومیه هستید. اگر نیاز به تهیه  گلاسبید در سلماس ، خوی ،چایپاره ، میاندو اب ، اشنویه ، نقده و،پیرانشهر ، سردشت و مهاباد و بوکان و شاهین دژ و سایر شهرستانهای اذربایجان غربی و حتی نیاز به صادرات به کشورهای ترکیه و عراق و سوریه  و.. دارید،ایمن رنگ تاپ را انتخاب کنید.

گلاسبید ارومیه

گلاسبید در ارومیه

گلاسبیدی که ما داریم راجع به ان بحث می کنیم ،همان دانه های شیشه ای ریز در حد میکرون است که کاربردهای وسیعی در صنعت دارد و به دلیل خصوصیات خوب ،نظیر مقاومت شیمیایی و مکانیکی در مقابل اب و اسید ها و بازها توانسته در صنعت جا باز کند. ما در این حوزه تجارت می کنیم  ولی قبل از روزی که می خواهید  خرید  کنید ،باید سفارش دهید تا اگر نیاز باشه، نمونه براتون ارسال کنیم.

گلاسبید ارومیه
نمونه کار سند بلاست توسط دانه های شیشه ای

گلاسبید ترافیکی در ارومیه

دانه های شیشه ای یا گلاسبید که ما داریم راجع به ان بحث می کنیم، کاربرد وسیعی دراجرای رنگ ترافیکی و بهتر دیده شدن ان خصوصا در شب دارد. ما دو نوع گلاسبید داریم یه نمونه برای رنگ سرد ترافیکی و یه نمونه دیگه برای رنگ گرم ترافیکی از  125 میکرون تا 710 میکرون هست.ولی اینکه کدام یک از دانه بندی برای دراپ یا پرمیکس هست توی ترکیب ان مشخص میشود. درصورتی که حجم سفارش گلاسبید ترافیکی در ارومیه بالاست ،حداقل یک هفته قبل از در خواست سفارش دهید.

گلاسبید ارومیه

بسته بندی گلاسبید و نگهداری ان

  • گلاسبید ترافیکی بایستی تمیز و خشک نگه داری شود.
  • تمیز و خشک بودن گلاسبید باعث می شود که هنگام روپاشی روی رنگ  از جریان پذیری یکنواختی برخوردار باشد.
  • در کیه 25 کیلو گرمی و سه لایه نگه داری می شود.
  • در مکانهای خنک نگه داری شود.
  • از قرار دادن تعداد زیادی کیسه روی هم خودداری شود.
  • معمولا در پالت های چوبی یک تنی نیز قابلیت عرضه دارد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما