قیمت ضد زنگ 20 کیلویی قرمز و طوسی

ضد زنگ قرمز(اخرایی)

ضد زنگ قرمز از بهترین پیگمنت های ضد خوردگی تهیه شده است  و در آب و هوای معتدل برای حفاظت از سطوح آهنی، تاسیسات، سازه ها، لوازم خانگی، محیط های خانگی و نیمه صنعتی مورد استفاده میشود.این محصول، دارای دوام، چسبندگی و پوشش بسیار بالایی است و این ویژگی از مزایای این ضد زنگ می باشد.

برای جلوگیری از پوسیدگی سازه های فلزی، درب و پنجره های فلزی از ضد زنگ استفاده می کنند و باعث جلوگیری از پوسیدگی و ماندگاری و دوام سازه ها می شود. توجه داشته باشید که قبل از نصب انواع سازه های فولادی و جوشکاری آن ها، باید از ضد زنگ استفاده کنید.

قیمت ضد زنگ

ضد زنگ آلکیدی طوسی

بر پایه رزین آلکیدی می باشد و از خوردگی و فرسودگی فلز در برابر رطوبت و نفوذ آب محافظت می کند و مانند یک عایق محافظتی نفوذ ناپذیر عمل می کند. این محصول بر پایه رزین آلکیدی تولید می شـود .ضد زنگ قرمز یا اخرائی معمولا بر همه سطوح فلزی و به عنوان یک آستر استفاده می گردد. برای دریافت قیمت ضد زنگ طوسی با کارشناسان ایمن رنگ تاپ تماس بگیرد.

این محصول یک ضد زنگ حاوی رنگدانه ضد خوردگی اکسید آهن است که بر روی سطوح و سازه های فلزی استفاده میشود. ضد زنگ قرمز یا اخرائی خیلی سریع خشک میشود وقدرت پوششدهی بسیار مناسبی دارد و مقاومت بالایی در مقابل عوامل محیطی و رطوبتی از خود نشان می دهد . معمولا بر همه سطوح فلزی سازگار است و به عنوان یک آستر قوی استفاده می شود.

ویژگیهای ضد زنگ قرمز کورات 

  • کاربرد اجرای آن آسان است
  • دارای زمان خشک شدن مناسبی است
  • قدرت پوشش دهی بالایی دارد.
  • دارای خاصیت ضد خوردگی بسیار مناسبی است به وسیله ی قلم مو، پیستوله و غلطک اجرا میشود
  • دارای وزن ۱ کیلوگرم می باشد
  • دارای حجم 946. لیتر می باشد
  • به صورت رنگ روغنی می باشد
  • برای انواع سازه های فلزی کاربرد دارد.

قیمت ضد زنگ

 روش مصرف ضد زنگ 

جهت اعمال اين رنگ ابتدا سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگي و چربي پاك كرده تا سطحي صاف به دست آيد. سطوح فلزي مي بايست از هرگونه زنگ زدگي و آلودگی پاک شود. جهت رقيق نمودن اين رنگ از تينر مخصوص به ميزان 20 تا 25 درصد استفاده نماييد.

شرایط خشک شدن ضد زنگ ها 

ضد زنگ قرمز یا اخرائی در دمای 25 درجه سانتیگراد و کمتر از 2 ساعت بصورت موقتی و پس از 16 ساعت بصورت عمقی و کامل خشک میشود.

لازم به ذکر است که زمان خشک شدن با توجه به ضخامت فیلم و رطوبت هوا و عوامل دیگر متغیر است.

اطلاعات ضد زنگ صنعتی را در این مقاله بخوانید.

قیمت ضد زنگ

روش نگهداری اسپری ضد زنگ قرمز

برای استفاده بهتر از اسپری ضدزنگ قرمز باید حتما روش استفاده و نگهداری از آنرا بدانیم.برای دوام و ماندگاری بالا بهتر است قبل از خرید روی کیفیت ضدزنگ مورد نظر تمرکز کنیم تا با خرید مطمئن نتیجه بهتری کسب کنیم. در هنگام خرید مشتریان باید به تاریخ تولید و انقضای این اسپری ها توجه کنند و قبل از اتمام تاریخ انقضاء تمام اسپری را استفاده کنیم.

بهتر است اسپری ها را در مکان های خشک و خنک نگه دارید چون اگر رطوبت و آب این اسپری‌ها نفوذ پیدا کند معمولاً کیفیت آن را به صورت کامل از بین می‌برد و دیگر نمی‌توان از محصولات استفاده کرد. علاوه بر این به هیچ عنوان اسپری ضد زنگ را در مکان‌های با دمای بالا قرار ندهید اگر اسپری ضد زنگ در مکان‌های گرم قرار بگیرد امکان اشتعال آن بسیار زیاد است و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را برای افراد ایجاد نماید.

این محصولات را به هیچ عنوان در دسترس اطفال و کودکان قرار ندهید چون اگر اسپری به چشم اطفال برخورد کند ممکن است باعث کوری چشم او شود

بعد از استفاده از اسپری سریعاً درب آن را به صورت محکم ببندید و آن را در جایی قرار دهید که هیچگونه نور و یا گرمایی وجود نداشته باشد. اگر شرایط نگهداری بصورت کامل رعایت شود میتوان بهترین استفاده را از محتویات اسپری برد.

قیمت ضد زنگ رینک ریچ اپوکسی را از ایمن رنگ تاپ بخواهید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما