مرکز پخش رنگ ترافیکی صادراتی + رنگ ترافیکی تک و دو جزئی گرم

رنگ های ترافیکی انواع گوناگونی دارد که با توجه به ویژگی های هر نوع از آنها می توانید مناسب ترین رنگ ترافیکی را انتخاب نمایید. و در پروژه ها تون از ان استفاده کنید.رنگ های ترافیکی صادراتی از نظر قیمت و کیفیت با توجه به وارداتی بودن مواد اولیه تولیدی می تواند به سختی رقابت پذیر باشد. کسانی که در این حیطه فعالیت می نمایند می توانند بهترین گزینه را از ما دریافت کنند.

رنگ ترافیکی صادراتی

انواع رنگ های ترافیکی

  • رنگ ترافیک سرد آکریلیک تک جزئی در ضخامت 400 میکرون حالت خشک روی اسفالت  اجرا می شود.
  • رنگ ترافیک کلروکائوچو مخصوص مناطق شرجی از رزین الکیدی پایه کوتاه بوسیله اضافه کردن پودر کلرو کائوچو تولید می شود.
  • رنگ ترافیک دو و سه جزئی همراه با پراکساید ارائه می شود. و در ضخامت 1500 تا 3500 میکرون اجرا می شود.
  • رنگ ترافیکی گرم ترموپلاستیک در ضخامت 1500  میکرون و 6000 میکرون اجرا می شوند.

رنگ ترافیک سرد اکریلیک تک جزئی 

رنگ ترافیکی سرد به دلیل قیمت مناسبی که نسبت به بقیه رنگ های ترافیکی دارد و استفاده از آن راحت تر هست، در کوچه های فرعی و پارکینگ های شخصی کاربرد زیادی دارد. این نوع رنگ عمر کوتاه تری دارد و معمولا ماندگاری آن بین 6 ماه تا9 ماه است. به همین خاطر بهتر است در مکان هایی که تردد و عبور و مرور کمتراست؛ از این نوع رنگ استفاده کرد. در خرید رنگ ترافیکی دقت کنید چون این نوع رنگ  از نظر کیفیت انواع گوناگونی دارد .اگر نیاز به مشاوره دارید؛ با کارشناسان ایمن رنگ تاپ تماس بگیرید تا با توجه به ویژگی های رنگ های ترافیکی، مناسب ترین را به شما معرفی کنیم.

رنگ ترافیک کلروکائوچو مخصوص رطوبت 

رنگ ترافیک کلروکائوچو به دلیل داشتن ویژگی هایی مانند مقاومت بالا در برابر نور خورشید، امکان استفاده از آن روی آسفالت، دارای درصد بالای چسبندگی و خشک شدن سریع آنها باعث استفاده این نوع رنگ ترافیکی برای خطوط فرودگاهی و بزرگراه ها شده است.طول عمر این نوع رنگ نسبت به سایر رنگ های سرد ترافیکی بیشتر .

مشکلات رنگ خط کشی اسفالت و راه حل ان را در اینجا ببینید.

رنگ ترافیکی صادراتی

رنگ ترافیک دو و سه جزئی

رنگ ترافیکی دو و سه جزئی از رنگ های پرکاربرد در بین رنگ های ترافیکی محسوب می شود. دلیل این موضوع نیز ماندگاری بیشتر آنها نسبت به رنگ های سرد است. اما نکته ای که باید برای استفاده از آنها مد نظر داشت این است که رنگ دو و سه جزئی ترافیکی فقط بر روی آسفالت قابل اجرا است و نمی توانیم از آنها برای سطوح بتونی استفاده کرد.

یکی از ویژگی هایی که باعث شده رنگ ترافیکی دو و سه جزئی جایگاه خاصی پیدا کند؛ این است که آنها نیاز به حلال ندارند. به همین دلیل می توان در هنگام خط کشی با ضخامت بالایی از آنها استفاده کرد که این موضوع باعث صرفه جویی و کاهش هزینه می شود. اما نکته ای که قابل توجه است ؛ این است که شما رنگ ترافیکی سرد را به راحتی اجرا میکنید. اما رنگ دو و سه جزئی نیاز به مهارت و تجربه دارد.

رنگ ترافیکی صادراتی

رنگ ترافیکی گرم ترموپلاستیک

رنگ ترافیکی گرم بهترین گزینه برای خط کشی تقاطع ها، سرعت گیرها و پارکنیگ های عمومی است. این نمونه رنگ از ماندگاری بالایی برخوردار هستند. از مزایای رنگ های گرم ترافیکی این است که می توانیم از انها بر روی اسفالت اجرا کرد و ماندگاری بالائی دارد. ماندگاری رنگ گرم ترافیکی ترموپلاستیک از 18 ماه تا 36 ماه متغیر است.

برای استفاده از رنگ گرم دقت کنید که باید از پرایمر مخصوص رنگ گرم  استفاده کنید. زیرا نحوه استفاده آنها اینگونه است که 5 دقیقه بعد از رنگ کردن سطوح مورد نظر می تواند تردد اتفاق بیفتد.برای خرید رنگ ترافیکی صادراتی از ایمن رنگ تاپ استعلام کنید. با توجه به رقابت کشورهای همسایه بهترین قیمت رت خدمت شما اعلام می کنیم .

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما