خرید رنگ ترافیکی قرمز و نارنجی و ابی + قیمت روز

رنگ ترافیکی قرمز از رزین های پر مصرفی بوده که دارای ساختاری منحصر به فرد است و بیشتر از جنس اپوکسی و اکریلیک پایه حلال  می باشد. این رنگ برای علامت گذاری علائم  ترافیکی و همچنین خیابان ها و معابر به بازار عرضه میشود. در این فروشگاه تنوع بسیار بالا بوده و این مواد به صورت کلی و جزئی بسته بندی و به فروش می رسند. قیمت رنگ قرمز ترافیکی بسیار مناسب بوده و بیشتر می توانند به راحتی آن را از ایمن رنگ تاپ تهیه کنند. رنگ ترافیکی قرمز را به صورت اخرائی  و مسی تولید می کنند. چون این رنگ چرک پذیری کمتری داره  و رنگ اخرائی و مسی را  بیشتر توصیه می کنیم. قیمت رنگ ترفیکی با توجه به نوسانات مواد اولیه این روزهها معمولا تغییر می کند.

رنگ ترافیکی قرمز

موارد مصرف رنگ ترافیکی قرمز

1-همانطور که از نام این رنگ مشخص است بیشتر برای علامت‌گذاری و نشان دادن مسیر عبور و مرور و ایجاد خطوط روی آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده به صورت تک جزئی و دوجزئی است به همین دلیل سطح کاربری گسترده ای دارد.

2-مقاومت بالای این رنگ در مقابل رطوبت و حرارت و سایش و همچنین نوسانات جوی و مواد شیمیایی باعث شده تا در صنایع مختلف و برای رنگ آمیزی کف های با کاربردهای  مختلف استفاده شود.

3-از دیگر موارد مصرف آن می توان به رنگ کردن سازه های بتنی اشاره کرد که به دلیل چسبندگی زیاد به خوبی روی سطح قرار گرفته و جدا نمی شود.

4-سرعت خشک شدن این رنگ بسیار بالا بوده به همین دلیل برای رنگ کردن اسفالت پرد تردد بهترین گزینه است.

5-این رنگ های ترافیکی بسیار مقاوم و ماندگار هستند و در رنگ آمیزی اسفالت و بتن حجم ترافیکی بالا  و ها خیلی زیاد استفاده می شوند.

رنگ ترافیکی قرمز

نحوه اجرای رنگ ترافیکی قرمز 

پس از اطمینان از شرایط مساعد آب و هوایی برای اجرای رنگ، باید به شرایط سطح محل اجرا توجه داشت. بدین صورت که سطح مورد نظر عاری از رطوبت و هرگونه آلودگی اعم از گرد و خاک، چربی و باشد. جهت اجرا ابتدا به وسیله چسب هایی با عرض ۵ سانتی متر فضای مورد نظر را مشخص کنید بعد از ترکیب اجزاء به صورت یکنواخت و کاملا همگن شده آن را بر روی سطح به وسیله غلتک یا لیسه اجرا کنید و پس از خشک شدن سطحی رنگ، چسب را از آسفالت جدا کنید.

رنگ ترافیکی قرمز

اجرای رنگ ترافیکی دوجزئی قرمز رنگ

پس از ترکیب جزء دوم  رنگ تا5 دقیقه می بایست رنگ مصرف شود و همچنین در صورت مخلوط شدن سخت کننده، کمتر از ۵ دقیقه برای اجرای رنگ فرصت دارید. پس از اختلاط هر کدام از اجزا، حتی با بسته شدن درب حلب، از خشک شدن جلوگیری نخواهد شد.و فورا باید مصرف شود .  رنگ ترفیکی دوجزئی قزمز قابلیت افزودن تینر را ندارد، لذا از اضافه نمودن هر گونه تینر، خودداری فرمایید.

اشتباهی که اکثر مصرف کنند گان انجام میدهند این است که قبل از اینکه رنگ ترافیکی دوجزئی را به محل اجرا بیاورند ان را با جز دوم مخلوط می کنند به خیال اینکه هنگام اجرا استفاده کنند. مخلوط کردن پراکساید همان و سفت شدن رنگ و ضرر کردن شما همان

 نکته: با توجه به نوع واكنش انجام شده در اين رنگ داشتن تجربه و مهارت كافي در اجرا، بسيار ضروري است.

 

در این مقاله با معایب رنگ ترافیکی گرم بیشتر اشنا می شوید. و انواع راه حل های موجود را یاد میگیرید.

 

شرکت ایمن رنگ مفتخر است که از صفر تا صد خرید و اجرا کنار شما باشد تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما