نمایندگی فروش رنگ متین شیمی

اگر برای خرید و فروش رنگ به این وب‌ سایت آمده ‌اید ، باید بگویم که دقیقاً درست آمده ‌اید .‌ رنگ متین چیست ؟ در چه صنایعی کاربرد دارد ؟ چه مزایا و معایبی دارد ؟ در ادامه خواهیم گفت .

رنگ متین شیمی یکی از برند های رنگ شناخته شده در این عرصه است که کاربرد های ‌های فراوانی دارد . به ‌همین دلیل است که در جای جای صنعت کشور ما این محصول به کار می رود .

این محصول همان‌ طور که می‌ دانید ویژگی ‌ها و هم چنین خصوصیت ‌های مربوط به خود را دارد که در ادامه مطلب به انواع مختلف رنگ و ویژگی های آن بیش تر خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید .

نمایندگی فروش رنگ متین شیمی

کاربرد های رنگ متین شیمی

کاربرد های رنگ متین شیمی

رنگ‌های شیمیایی کاربردهای زیادی دارند که بسته به نوع آن رنگ کاربردهای آن متفاوت است. یکی از صنایعی که بیشترین میزان استفاده از رنگ صنعتی در آن مشهود است ،صنعت ساختمان سازی ست .

حال شاید برای تان جالب باشد که با انواع رنگ‌ های مختلف آشنا شوید که در ادامه مطلب به ذکر آن ‌ها خواهیم پرداخت :

 1. رنگ ‌های اسیدی
 2. رنگ ‌های بازی
 3. رنگ‌ های مستقیم
 4. رنگ‌ های دیس پرس
 5. رنگ‌ های گوگردی
 6. رنگ ‌های خمی
 7. رنگ ‌های آزوییک
 8. رنگ ‌های رادیو اکتیو
 9. رنگ ‌های دندانه ای
 10. پیگمنت ‌ها
 11. درخشان کننده‌ های فلور سنتی

انواع رنگ های صنعتی به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند :

 1. رنگ پلی استر
 2. رنگ کوره ای
 3. رنگ اپوکسی
 4. رنگ اکرلیک
 5. الکیدی هوا خشک
 6. رنگ های مقاوم حرارتی
 7. رنگ ترموپلاستی

تولید رنگ متین شیمی

تولید رنگ متین شیمی

همان طور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم ، تولید و فروش رنگ متین علاوه بر بر طرف سازی نیاز در داخل کشور ، به کشور های همسایه و اقصا نقاط دنیا نیز صادر می گردد . این امر شرکت های بزرگ بازرگانی زیادی را به صادرات و تولید رنگ متین تشویق کرده است .

برای خرید رنگ متین شیمیایی درجه یک به صورت اینترنتی می توانید با مراجعه به وب سایت های داخلی مربوطه این محصول مرغوب را سفارش دهید . همچنین برای خرید حضوری می توانید از نشانی های درج شده در سایت های اینترنتی از نشانی مراکز فروش و هم چنین قیمت قاشق رنگ شیمیایی متین مطلع شوید .

ما ایرانیان می بایست با خرید کالا ها و محصولات داخلی به کسب و کار های ملی توسعه ببخشیم . امید است که با همت مسئولین کشور به مشکلات و مانع های صادرکنندگان و بازرگانان کشور رسیدگی شود تا مانع های تولید ملی کشور برداشته شود . بی شک می توانیم به چرخه اقتصاد کشور و اشتغال زایی برای جوانان این مرز و بوم کمک های شایانی کنیم .

2

 1. تماس بگیرید شرایط همکاری را اعلام می کنیم ولی باید خریدتون تناژی باشه تا بتونیم باهم کار کنیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما