مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش عمده رنگ ترافیکی

آنچه در این مقاله میخوانید...

ویژگی های بهترین رنگ ترافیکیخرید رنگ ترافیکی درجه یک

پایه رنگ های ترافیکی رزین اکریلیک است که از این دست رنگ ها برای خط کشی های خیابانی و علامت های ترافیکی و هشداری استفاده می شود، در ضخامت های بالا نیز از این رنگ ها به دلیل فاقد حلال بودنشان استفاده می شود که همین مورد سبب دوام و کمتر شدن هزینه های مصرفی می شود،سفارش عمده رنگ ترافیکی را قیمت بسیار مناسب از دو طریق حضوری از عمده فروش ها و فروش آنلاین می توانید داشته باشید.

سفارش عمده رنگ ترافیکی

ویژگی های بهترین رنگ ترافیکی

ویژگی های بهترین رنگ ترافیکی رنگ ترافیکی برای کشیدن خطوط هشداری و علائم و ترافیکی هستند، رنگ این خطوط باید درخشش و وضوح داشته باشند که به راحتی دیده شوند و محدوده را مشخص کند و در شب بازتاب مشخص و خوبی داشته باشد، این رنگ ها به راحتی به اسفالت و بتن می چسبد و چسبندگی بالایی دارند و با اشعه خورشید و نور افتاب کیفیت آن از بین نمی رود، سرعت خشک شدن بالایی نیز دارند، رنگ های ترافیکی بر پایه رزین اکرلیک هستندو مقاومت سایشی و ضربه بالایی دارند و بسیار رنگ های منعطفی هستند که بر بتن و اسفالت کیفیت خود را به خوبی نشان می دهند.

کیفیت رنگ و استاندارد آن سبب ماندگاری و دوام رنگ می شود، در این رنگ ها دانه های شیشه ای وجود دارد که موجب بازتاب نور می شود.

از رنگ ترافیکی نانو برای خط کشی خیابان و علامت های ترافیکی و هشداری در پارکینگ و خیابان ها استفاده می شود، برای این کار باید رنگی را در نظر گرفت که با دوام و مقاوم و قابل دیدن و پررنگ باشد تا خطوط برای همگان واضح باشد.

انواع رنگ‌های ترافیکی به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • رنگ ترافیکی سرد که جهت مخلوط کردن رنگ نیاز به دماهای بالا نیست.
  • رنگ های ترافیکی گرم برای مخلوط شدنشان باید انها را دما داد و گرم کردو سپس استفاده کرد، این نوع رنگ ها برای ازادراه و محل های پر رفت و امد مناسبند و بسیار سریع خشک می شوند و بسیار ضخیم و چسبندگی بالایی دارند.

خرید رنگ ترافیکی درجه یک

خرید رنگ ترافیکی درجه یک رنگ های ترافیکی رنگ های ضخیم و با دوام برای استفاده در خیابان ها و بزرگ ها و ازاد راه ها هستند و سبب کاهش خطرات رانندگی می شوندو ایمنی و نظم را برقرار می سازند، خرید رنگ ترافیکی درجه یک را می توانید از طریق سایت فروش نلاین آن نیز داشته باشید، پخش رنگ ترافیکی به شعب فروش حضوری و معتبر آن در کیفیت بالایی صورت می گیرد، به علاوه از طریق فروش آنلاین و سایتهای معتبر آنلاین نیز می توانید این رنگ ها را خریداری کنید، فروش مستقیم و بدون واسطه آنها نیز سبب کاهش قیمت می شود.

روح اله ثنایی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید