مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هرکیلو رنگ ترافیکی چند متر مربع را پوشش می دهد

آنچه در این مقاله میخوانید...

هر کیلو رنگ ترافیکی سرد ترموپلاست برای چند متر مربع برای یک متر مربع چند کیلو رنگ ترافیکی دوجزئی مصرف می شود ؟برای رنگ گرم هرکیلو رنگ ترافیکی چند متر مربع را پوشش می دهد ارزانترین رنگ ترافیکی از لحاظ پوشش دهی
هرکیلو رنگ ترافیکی چند متر مربع

اگه می خواهید کف محوطه داخل سالن یا پارکینگ خود را رنگ امیزی کنید ابتدا باید بدانید هرکیلو رنگ ترافیکی چند متر مربع را پوشش می دهد ؟ یا برای رنگ امیزی پیاده روههای چراغ قرمز یا دست اندازهها به ازای یک متر مربع چند کیلو رنگ مصرف می شود ؟ به ادامه ی این مطلب توجه فرمائید.

هرکیلو رنگ ترافیکی چند متر مربع

هر کیلو رنگ ترافیکی سرد ترموپلاست برای چند متر مربع

همانطور که می دانید رنگ سرد ترموپلاست که بر پایه ی حلال می باشد به خاطر رقیق شدن ان با تنیر مخصوص رنگ ترافیکی قابلیت اجرا با دست و دستگاه را داراست . اگر بخواهیم به روی اسفالت اجرا کنیم با ید توجه داشته باشیم که به چه ضخامتی اجرا می کنیم ،اگر بخواهیم با ضخامت استاندارد مورد تائید اداره راه و ترابری و با دستگاه اجرا کنیم به ازای یک متر مربع 1200 گرم کفایت می کند. و برای سایر سطوح و موارد دیگر اگر سوالی دارید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

هرکیلو رنگ ترافیکی چند مترمربع

برای یک متر مربع چند کیلو رنگ ترافیکی دوجزئی مصرف می شود ؟

رنگ دوجزئی ترافیکی یه خاصیتی که دارد این است که قابلیت سر خوردگی دارد و معمولا بر روی کف اسفالت و حتی برای اب بند کردن و درزگیری سقف منازل نیز قابلیت استفاده دارد و اگر بخواهیم با ضخامت 3000 میکرون روی معابر اسفالت اجرا کنیم باید حدود 3400گرم به ازاری یک متر مربع مصرف کنیم.

هر کیلو رنگ ترافیکی چند متر مربع

برای رنگ گرم هرکیلو رنگ ترافیکی چند متر مربع را پوشش می دهد

رنگ گرم ابتدا به ساکن به شکل پودر می باشد و برای ذوب کردن ان باید بوسیله ی دستگاه پیش گرم ان را گرم کرد و معمولا رنگ گرم را توی جاده هها مصرف می کنند و به ازای یک میلی متر اجرا در متر مربع حدود 1200 تا 1300 گرم رنگ مصرف می شود. مصرف رنگ اسپری با اسکرید و اکستروژن فرق می کند.چون فاصله پر و خالی لقمه ها در اکسترود بسته در خواست کار فرما متفاوت است . حتی میزان مصرف انها به ازای مصرف پرایمر می تواند کاهش پیدا کند .

هر کیلو رنگ ترافیکی چند متر مربع

ارزانترین رنگ ترافیکی از لحاظ پوشش دهی

به دلیل ارزان بودن رنگ اکریلیک ترموپلاست و رقیق شدن ان با تینر و داشتن ویسکزیته بین 85 تا 105 و دانسیته 1.3 تا 1.6 مصرف ان افزایش یافته و گران بودن رنگ دوجزئی از طرف دیگر به دلیل قابلیت سرخوردگی و وارداتی بودن مونومر ان و گران تمام شدن ان نسبت به رنگ سرد تک جزئی ، مشتریان میل به خرید ان را ندارند و به همین دلیل تولید کنند گان تلاش می کنند ارزانترین رنگ و به صرفه ترین ان را انتخاب کنند.می توایند با رقیق تر کردن و حتی ساب زدن زیر کار مصرف رنگ سرد ترافیکی را به ازای هر متر مربع کاهش دهید.اگر سوالات بیشتری راجع به اینکه هرکیلو رنگ ترافیکی چند متر مربع را جوابگوست یا هر سولی راجه به پوشش دهی یا قیمت رنگ ترافیکی دارید با ما تماس بگیرید.

روح اله ثنایی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید