قیمت رنگ رویه اپوکسی فنولیک +راهنمای استفاده

یکی از بهترین و پر کاربردترین مشتقات رنگ اپوکسی ، رنگ رویه اپوکسی فنولیک است که در محیط های اسیدی و بخار کارائی دارد و از این محصول برای سطوح در معرض بخارات اسیدی و محیط بخاری و رویه هایی که در معرض اسید و باز قرار دارند استفاده می شود. فروشگاه رنگ رویه اپوکسی فنولیک باید این رنگ را تحت استاندارد مورد قبول و آنالیزی که ویژگی های آن را به خوبی تست کرد باشند به مشتری ارائه دهد. چون مشتریان عزیز انتظاراتی که از رنگ دارند را باید برآورده شود. بنابراین اگر این رنگ ها تست سالت اسپری و آزمون مه نمکی و درصد خلوص فنول را در اپوکسی تشخیص داده باشند.اگر رنگ بی کیفیت باشد ضرر دوچندان می شود.

رنگ رویه اپوکسی فنولیک

رنگ آستر اپوکسی و آزمون های مهم

یک رنگ آستر اپوکسی می تواند به عنوان مهم ترین پرایمر روی سطح فلز بنشیند.که آستر می تواند با زینک اتیل سیلیکات و زینک ریچ و زینک کرومات و زینک فوسفات و یا رنگ خالص با درصد رزین بالا باشد.آزمون های مهم برای رنگ اپوکسی می تواند تست درصد خلوصی پودر روی و تست سالت اسپری و آزمون مقاومت دو برابر آب و تست چسبندگی به مدت 72 ساعت باشد.در آزمون سالت و اسپری در رنگ باید پس از 48 ساعت هیچ گونه نفوذ آب زیر پوشش رنگ مشاهده نشود.رنگ آستر اپوکسی به صورت دو جزء به مشتری ارائه می شود و روش اجرای آن روی حلب توسط تولید کننده رنگ اپوکسی نوشته می شود.

رنگ رویه اپوکسی فنولیک

رنگ رویه اپوکسی پلی آمید + پیشنهاد سیستم پوششی

این پوشش اپوکسی که پایه حلال است و بعد از اجرا ضخامت خشک آن نصف می شوددر واقع با خروج حلال و تشکیل فیلم رنگ رویه اپوکسی پلی آمید ضخامت خشک تقریبا نصف رنگ اجرا شده می باشد. بهترین پیشنهاد برای محیط خورنده و سطحی که در معرض آفتاب نیست به شرح زیر است.

-آستر زینک فسفات اپوکسی با ضمانت خشک 60 الی 70 میکرون

رنگ میانی اپوکسی با ضمانت خشک 100 الی 120 میکرون

-رنگ رویه اپوکسی پلی آمید به ضمانت خشک 50 الی 60 میکرون

-برای اینکه در زمان رنگ آمیزی و همچنین در مصرف رنگ کاهش یابد می توانید از رنگ میانی های بیلد اپوکسی با درصد حجمی بالا استفاده کنید.

رنگ رویه اپوکسی فنولیک

قیمت رنگ اپوکسی فلز + آزمون کیفیت

برای دریافت قیمت رنگ اپوکسی فلز با کارشناسان ایمن رنگ تاپ همراه شوید.

رنگ اپوکسی فلز را با قیمت مناسب تهیه کنید.قیمتی که عرض کردیم قرار نیست کیفیت این رنگ دستخوش تغییر شود چرا که آزمون های مهم که در زیر به شما اطلاع زسانی می شود این رنگ باید جوابگو باشد. و بدون این آزمون کیفیت رنگ اپوکسی فلز را از کارخانه تولید رنگ خارج نمی کنیم چرا که ناکار آمدی آن باعث می شود اول از همه دودش به چشم شرکت ایمن رنگ تاپ بخورد.

ضخامت فیلم خشک ، فام رنگ، زمان عمر مفید مخلوط رنگ اپوکسی فلز زمان خشک شدن سطحی رنگ زمان خشک شدن عمقی رنگ و دانه بندب آن و دانسیته رنگ و درصد وزنی مواد جامد رنگ اپوکسی و درصد حجمی مواد جامد رنگ و تست زطوبت در 500 ساعت و تست سالت اسپری آن باید مشخص شود.پس قرار نیست که ما رنگ بی کیفیت تحویل مشتری دهیم. قیمت رنگ اپوکسی فلز همون رنگ رویه اپوکسی پلی آمید است که می تواند با سیستم پوششی چند لایه به مشتری ارائه شود.

خرید رنگ اپوکسی فلز را با ایمن رنگ تاپ تجریه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما