ویژگی رنگ جداول ترافیکی + خرید عالی

رنگ ترافیکی جدول ایمن رنگ تاپ ،با ویژگی خاص خود  چسبندگی بالا و سرعت خشک شدن خوبی دارد. در برابر اصطکاک مقاوم است.ماندگاری مهم است و باید ماندگاری بالایی در شرایط آب و هوایی مختلف داشته باشد.در عمر، کیفیت و قیمت رنگ خیلی مهم است. اگر به دنبال خرید عالی و قیمت خوب هستید با ما تماس بگیرید . رنگ جداول ترافیکی ایمن رنگ این ویژگی‌ها را دارد و با قیمت مناسب به فروش می‌رسد. بر پایه حلال آب و تینر هستند که هر کدام ویژگی و کاربرد خاص خود را دارند و به شکل‌های متفاوتی تولید و عرضه می‌شوند. رنگ جدول آکریلیک و رنگ جدول آلکیدی دو نوع مهم رنگ ترافیکی جدول هستند. رنگ جدولی ایمن رنگ برای جدول های بتنی قابل استفاده است و پوشش بسیار خوبی روی جدول های بتنی دارد.

رنگ جداول ترافیکی

انواع رنگ جدول

 • رنگ جدول آکریلیک پایه اب
 • رنگ جدول آلکیدی پایه تینر
 • رنگ جدولی پلی اورتان مقاوم به یووی

رنگ جدول آکریلیک

این محصول به خاطر غلظت مناسبی که دارد برای رنگ آمیزی جدول‌ها رنگ مناسبی است زیرا به راحتی روی سطح اجرامی شود سرعت خشک شدن آن خیلی بالاست. قبل از اجرای رنگ سطح کار باید کاملا تمیز باشد.رنگ جدول آکریلیک بر پایه نفت و حلال آب تولید می‌شود این رنگ بر پایه حلال آب با محیط زیست سازگاری دارد، آلودگی به خود نمی‌گیرد و در برابر نور آفتاب تغییر رنگ نمی‌دهد.این محصول چسبندگی و پوشش دهی بالایی دارد و در شرایط جوی متفاوت مقاوم است. این رنگ قابل شست و شو است و بوی نامتبوعی نداردو خیلی سریع خشک می‌شود.

رنگ جداول ترافیکی

رنگ جدول آلکیدی

رنگ آلکیدی جدولی از پلی استر اصلاح شده و اسید چرب تشکیل شده است. اسید چرب موجود در رنگ باعث انعطاف پذیری و سرعت خشک شدن بالای رنگ می‌شود. این محصول محافظ خوبی برای سطوح جدولی است و شفافیت خوبی دارد به دلیلی مقدار روغن خشکی که در رنگ به کار می‌رود به سه دسته رنگ آلکیدی روغنی بلند، رنگ آلکیدی روغنی متوسط و رنگ آلکیدی روغنی کوتاه تقسیم میشود.این رنگ با توجه به ساختار شیمیایی به دو دسته هوا خشک و غیرهوا خشک تقسیم می‌شود.رنگ آلکیدی روغنی بالا، روغن خشک زیادی دارد و بعد از اجرا زود خشک می‌شود. در شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم است و بازتاب نور خوبی در شب دارد. برای جلوگیری از پوسته شدن رنگ بهتر است از پرایمر مخصوص استفاده کنید رنگ آلکیدی روغنی کوتاه، روغن خشک کمی دارد و دیر خشک می‌شود.

رنگ آمیزی جدول با دستگاه

برای رنگ آمیزی مسافت‌های طولانی از دستگاه استفاده می‌شود. با این کار در زمان صرفه جویی می‌شود. روش زمان زیادی می‌برد و با این روش رنگ آمیزی بسیار مرتب و تمیز انجام می‌شود وهمچنین کیفیت کار بالا است.

رنگ جداول ترافیکی

استاندارد رنگ بندی جداول شهری

طبق قوانین داخلی و بین المللی در تامین امنیت جاده ها، رنگ آمیزی جداول دارای استاندارد رنگی مشخصی است. عمده رال رنگی مورد استفاده در این مورد را می توان؛ زرد، سفید، سبز، آبی و مشکی دانست. این رنگ ها به طور خاص به عنوان رنگ های جدولی استفاده می شوند. این رنگ ها در انواع براق، نیمه براق و مات وجود دارند و هم چنین رنگ جدولی پایه آب نیز تولید می شوند که سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. رنگ جدولی پایه آب محصولی طبیعی است که برای اجرا بر سطح جدول نیازی به رزین  و  مواد شیمیایی ندارد. رنگ های جدولی علاوه بر تمامی مواردی که گفته شده است تولید می شوند تا از سطح بتن جداول محافظت کنند. این ترکیب سبب افزایش عمر و دوام جدول نیز خواهد شد هم چنین پس از گذشت زمان و تخریب رنگ جدولی به دست عوامل محیطی مختلف می توان آن را بازسازی نمود.

رنگ جداول ترافیکی

رنگ جدولی براق و نیمه براق و مات 

 • رنگ الکیدی براق
 • رنگ الکیدی نیمه براق
 • رنگ  جدول پایه آب براق
 • رنگ جدولی پایه آب نیمه براق
 • رنگ جدول پایه آب مات
 • رنگ اکریلیک پایه آب

مزایای رنگ جدولی براق

رنگ جدولی براق و نیمه براق ایمن رنگ در تمام شهرهای ایران استفاده شده است

درموا قع ضروری میتوان از نفت یا بنزین  به عنوان حلال استفاده کرد.ولی توصیه می شود که از تینر مخصوص آن استفاده کنید. رنگ جدولی براق و نیمه براق ایمن رنگ تحمل شرایط آب و هوایی را دارد تنوع رنگ دارد.

رنگ جداول ترافیکی

مزایای رنگ جدولی براق

 • از آب و تینر  به عنوان حلال استفاده می شود
 • نیاز به پرایمر نداریم
 • با دوبار رنگ امیزی می توان از آن به عنوان رنگ زیر کار نیز به کار برد.
 • مقاوم در برابر اشعه یووی است
 • کاربرد علم نانو در این رنگ عمر آن را افزایش داده است با افزودنی نانو عمر ان افزارش می یابد
 • قدرت تینر خوری یا اب خوری بالاتر و پوشش دهی بالاتری دارد.
 • عمر ان روی جداول بتنی بیشتر است.

فروش رنگ جدولی براق و نیمه براق

برای خرید رنگ جدول ترافیکی با کارشناسان رنگ ایمن رنگ تماس بگیرید تا بهترین فروش رنگ جدولی و مشاوره را به شما ارائه دهیم.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما