قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید + راهنمای استفاده

رنگ اپوکسی پلی آمید دو جزئی با قیمت عالی عرضه می گردد این رنگ با قدرت چسبندگی بسیار بالا به فلزات و سازه های فلزی است و این رنگ با خاصیت ضد رطوبت توانسته جای پای خود را در بازار پر کند. برای راهنمای استفاده  از این رنگ را می توانیم طبق  رال بین المللی تولید کرد.محصولات ایمن رنگ دارای ضمانت کیفیت و اصالت هستند و در سریع ترین زمان ممکن تولید و تحویل مشتری می گردد. رنگ اپوکسی پلی آمید از جمله پوشش های حفاظتی بسیار مهم به حساب می آیند.و از سختی و انعطاف و مقاوم در برابر ضربه و در محیط های سرپوشیده بکار می روند.

قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید

رنگ اپوکسی روی موزائیک

برای  خرید رنگ اپوکسی روی موزاییک باید نکات قابل توجهی را خدمتتان عرض کنیم. اگر میخواهید هزینه اجرای رنگ اپوکسی روی موزاییک مناسب شود، و تردد انسان دارید و محیط اداری است برای اینکه درزهای بین موزائیک را پرکنید باید از بتونه و ماستیک اپوکسی پلی آمین استفاده شود. در غیر این صورت با پودر سنگ و سیمان سفید و چسب بتن میتوانید درزگیری انجام دهید. بعد از اینکه عملیات درزگیری و زیر سازی انجام شد میتوان در 3 لایه رنگ اپوکسی پلی آمید را با غلتک اجرا کنید.

سعی کنید غلتک را از چپ به راست و از بالا به  پایین حرکت دهید تا کل خلل و فرج سطح موزائیک گرفته شود.با این اوصاف حدودا برای هر متر مربع یک کیلوگرم رنگ اپوکسی پلی آمید دو جزئی نیاز است و سطح پوست پرتقالی و غیر قابل سر خوردن به شما میدهد.اگر سطح لیسه ای و براق مد نظر است از رنگ اپوکسی پلی آمین استفاده کنید.قبل از اجرای رنگ اپوکسی پلی آمین بدون حلال از پرایمر اپوکسی پلی آمید در هر متر مربع 200 گرم استفاده شود بهتر است. هر متر مربع 2 کیلوگرم رنگ رویه اپوکسی پلی آمین می توان با لیسه اجرا کرد. به دلیل اینکه در داخل سالن سرپوشیده تغییرات دمایی نداریم انبساط و انقباض در سطح ایجاد نمی شود ماندگاری رنگ روی کف به مدت طولانی در حدود 10 سال تا 15 سال خواهد بود.

قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید

 

رنگ اپوکسی برای دیوار

یکی از رنگ هایی که می توانید روی دیوار بتنی اجرا کنید و انتظار ماندگاری بالایی را در روی دیوار داشته باشید رنگ اپوکسی پلی آمید پایه حلال است. این رنگ روی دیوار شره نمی دهد و می توانید با غلتک و یا پیستوله اجرا کنید.در ضخامت پایین قابل اجرا است به دلیل اینکه دو جز است  و پخت کافی صورت می گیرد. بعد از هر لایه اجرا 24 ساعت فرصت بدهید تا خشک شود و سپس لایه بعدی را تا حصول سطح دلخواه مورد نظر اجرا کنید. فواصل رنگ آمیزی نباید زیاد طول بکشد.

برای خرید رنگ اپوکسی برای دیوار و تخمین مصالح و نوع رنگ اپوکسی با ایمن رنگ تاپ همراه شوید.

قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید

 

رنگ اپوکسی مات پلی آمید

بهتر است برای اینکه خلل و فرج روی سطح دیده نشود و در ذوق نزند از رنگ اپوکسی مات استفاده کنیم رنگ اپوکسی مات را می توان به دو صورت تولید کرد. قیمت رنگ اپوکسی که با مات کن مخصوص تولید می شود از رنگ اپوکسی که با فیلر و رزین کم تولید می شود بالاتر است پس از نظر قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید مات به دو صورت می توانید تهیه کنید اگر رنگ اپوکسی مات با کیفیت بخواهید توسط مات کن های مخصوص تولید می شود که گران تر است.

این زنگ کاربرد زیادی دارد و بعضی از مشتریان مات را می پسندند و باید به این نکته توجه کنید که هر رنگ مات ارزان نیست و هر رنگ مات اپوکسی کیفیت متفاوتی میتواند داشته باشد.

قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید

 

رنگ میانی اپوکسی پلی آمید

یکی دیگر از زنگ های پر کاربرد برای پوشش ضد خوردگی رنگ میانی اپوکسی mio است که به عنوان ضخامت دهنده پوشش سطح فلز و ضد زنگ بکار می رود که با پیگمنت ضد خوردگی تولید می شود. که در دو نوع دارای وزن مخصوص بالا (های بیلد ) و وزن مخصوص پایین دارای حلالیت بالا تولید می شود. معمولا برای روی آستر اپوکسی 100 تا 120 میکرون اجرا می شود.هر چه ضخامت رنگ میانی اپوکسی بالاتر باشد عمر مفید سازه ها بیشتر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما