فروش رنگ های دریایی + ضد خزه

خزه زدگی عبارت از رشد ناخواسته موجودات زنده بر روی ساختارهای مصنوعی غوطه ور در آب دریا است. فروش رنگ های دریائی ضد خزه و رنگ های غوطه ور در اب شور و ساحلی در شرکت ایمن رنگ انجام می گیرد. پوشش های ضد خزه دریائی ساختار منحصر به فردی دارند ، علاوه بر اینکه باید در مقابل خزه و جلبک دوام بیاورند باید استحکام کافی در برابر سایش اب تحت تاثیر حرکت قایق و کشتی را داشته باشند. کلونی های بعضی از آبزیان دریایی برای تکمیل چرخه تولید مثل خود به دنبال یک سطح سفت و سخت می گردند تا به آن بچسبند و به محض چسبیدن به سطح ، تشکیل خزه آغاز شود.چسبیدن خزه به بدنه سازه های دریایی و کشتی ها باعث کاهش نیروی هیدرودینامیکی شناور شده و با ایجاد نیروی بازدارنده از سرعت حرکت کشتی می کاهد و همچنین مصرف سوخت شناور را بالا می برد. مسدود کردن مکانیکی لوله های ورودی و خروجی و کاهش بازدهی انتقال حرارتی در سیستم های خنک کننده از جمله مشکلات مربوط به خزه زدگی می باشد.

فروش رنگ های دریایی

رنگ ضد خزه دریائی

سیستم رنگ های دریایی علاوه بر مقاوم نمودن شناور در برابر خوردگی با استفاده از رنگ های ضد خزه از چسبیدن و انباشته شدن آبزیان مزاحم به بدنه شناور جلوگیری می کنند.در فرمولاسیون رنگ های ضد خزه الزامات زیست محیطی بین المللی نیز لحاظ می گردد. فروش رنگ های دریایی مانند ضد خزه ها و ضد خوردگی هایی مانند گلس فلیک اپوکسی که مناسب آب شور هستند و رنگ های بیرون از سطح دریا و ساحلی  مانند پلی اورتان و پرایمر زینک ریچ اپوکسی  و رنگ های میانی های اپوکسی  بیلد در این مجموعه  انجام میگیرد. دریافت قیمت رنگ اپوکسی گلس فلیک

فروش رنگ های دریایی

 فروش رنگ ضد خزه جوتن

امجموعه ایمن رنگ با توجه به فعالیت گسترده در اقصی نقاط ایران ، و درخواست های متعدد مشتریان دریائی جنوب و شمال ایران وفروش رنگ ضد خزه جوتن را در دستور کار خود قرار داده است. این محصول در گرید های مختلف تولید و عرضه می گردد و اکتیو پلاس جوتن یکی از رنگ های پر مصرف این حوزه می باشد . محصولات شرکت جوتن در حوزه دریائی با توجه به وارداتی بودن خوب جواب می دهد و توانسته در بازار ایران جا باز کند.

خرید رنگ دریایی ضد خزه روناس +قیمت کارخانه

شرکت ایمن رنگ با توجه به اینکه رابطی است بین تولید کننده و فروشنده و با توجه به توانائی فروش رنگ ها  را دارد سعی می کند قیمت بالاتر از کارخانه و نمایندگی را به مشتری اعلام نکند. به همین خاطر می توانید خرید رنگ دریائی ضد خزه شرکت روناس را با قیمت کارخانه از ایمن رنگ تاپ ، تجربه کنید. همکاران ما در همه ساعات شبانه روز اماده پاسخگویی به مشتریان هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما