اهن زنگ زده با نانو

مشکلاتی که زنگ اهن ایجاد می کند ،واقعا خسته کننده و درد اور  است. و محققان کشورمان  به تازگی اهن زنگ زده با نانو پوشش ترکیب کرده و یه پوشش دیگری بوجود اوردند. هر چند اکسید شدن آهن فرآیند خوشایندی نیست اما محققان  کشورمان نشان دادند که اکسید شدن نانو ذرات آهن در شرایط خاصی می‌تواند به تولید پوششی منحصر به فرد منجر شود. که در نوع خودش بی نظیر است.ادامه را دراین سایت ببینید.

اهن زنگ زده

اهن زنگ زده

زنگ اهن یا اکسید اهن می تواند در اثر برخود فلزاتی همچون اهن با رطوبت بوجود بیاید.یه دلیل مشخصی داره به نام برخورد ان با اکسیژن است. زنگ زدگی، نتیجه انجام واکنش های شیمیایی در آهن در حضور دو ماده آب و اکسیژن است که منجر به ایجاد اکسید قرمز رنگی در سطح آن می شود.و این سبب تخریب تجهیزات می شود. بنابراین می طلبید که این چالش توسط دانشمندان حل شود.

اهن زنگ زده با نانو

 

اهن زنگ زده با نانو

بشر دائما با چالش زیادی روبرو بود است. و این می تواند منجر به این شود که ما بتوانیم درصدد کشف رفع چالش ها براییم. دو نمونه محصول را برای شما معرفی می کنیم. یکی مبدل زنگ اهن است. یعنی چی؟  یعنی بدون سمباده زنی و اسید شویی می توانید پوشش شگفت انگیز نانویی را روی ان بکشید و بعد از یکی دوساعت پوشش به شکل قهوه ای سوخته در می اید.که میتوان هر رنگی را روی ان اجرا کرد.محصول دوم ما پوشش ضد زنگ اهن نانویی است که این محصول هم در نوع خودش بی نظیر است. از پیشروی زنگ اهن به تجهیزات جلوگیری کرده و جلو زنگ اهن را میگیرد.

اهن زنگ زده با نانو
ترمیم و مقاوم سازی لوله های چاه اب با استفاده از مبدل زنگ اهن

فروش محصولات نانویی

اساسا در بحث فروش پوشش مبدل زنگ اهن نانویی که در گروه ایمن رنگ تاپ شکل گرفته می تواند منجر به این شود که بسیاری  مشکلات اهن زنگ زده با نانو فناوری حل شود. و از خروج ارز از کشور جلو گیری کرده و صرفه اقتصادی زیادی به همراه داشته باشد. برای خرید این محصولات در شهر خودتان  توسط نمایندگی های ما توزیع می شوند.کافی است یکبار امتحان کنید.

اهن زنگ زده با نانو
یکی از لوله های ترمیم شده با لارماپوشش

مزایای مبدل زنگ اهن نانویی یا ضد زنگ با فناوری نانو

  • نیاز به سمباده زنی و سند بلاست ندارد.
  • نیاز به اسید شویی ندارد.
  • پوشش ضد زنگ با فناوری نانو از هزینه های اضافی جلو گیری می کند.
  • برای شمالی ها و جنوبی های عزیز واقعا فوق العاده است.چون دائم در معرض شرجی و رطوبت هوا قرار دارند.
  • پوشش محافظ برای خوردگی مجدد ایجاد می کند.
  • دوام بسیار زیاد و عمر طولانی

ایمن رنگ تاپ

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما