رنگ روغنی سطوح جداول بتنی در اصفهان

برای خرید رنگ جدول بتنی به ما سر بزنید . انواع رنگ جدولی با کیفیت را با مناسب ترین قیمت ،به شما ارائه می دهیم. خراب شدن رنگ جدول های موجود و نیاز به رنگ آمیزی مجدد آنها و هزینه هنگفت انجام این امور یکی از بزرگترین مشکلات جداول معمول برای ارگان های ذی ربط است.فروش رنگ روغنی سطوح جداول بتنی توسط گروه بازرگانی  ایمن رنگ تاپ در اصفهان انجام می گیرد.

زنگ روغنی سطوح جداول بتنی

رنگ روغنی سطوح جداول بتنی

همانطور که جدوال بتنی به دلیل فرم ساختشان تنوع دارند. و به دلیل یکپارچگی و فرم مدولار شان در همه کشورهای دنیا قابل استفاده اند. و نوع استفاده انها در هر کشوری متفاوت است.باید برای زیباسازی ان از رنگ های خیر کننده استفاده کرد.رنگ روغنی الکیدی باتنوع رنگی و براقیت عالی ، سطوحی زیبا برای شهر خلق می کند.رنگ روغنی سطوح جداول بتنی را به صورت عمده از ما خرید کنید.

رنگ روغنی سطوح جداول بتنی

فروش رنگ روغنی سطوح جداول بتنی در اصفهان

اگر ساکن اصفهان هستید و یا کارمند محترم شهرداری هستید لطفا شماره تلفن های مربوطه موجود در سایت را شماره گیری کنید. رنگ روغنی جدول بتنی در محوطه سازی شهری یا باغ‌ها و ویلاها، فضاسازی عمومی و داخل باغ، برای ساخت آلاچیق، تفرجگاه‌ها، زه‌کشی یا ایجاد جوی آب، جداسازی مسیرهای شهری و یا پیاده‌رو از خیابان و غیره را از مابخرید. نگران قیمت رنگ جدولی  نباشید. قیمت ها کاملا رقابتی هستند.

رنگ روغنی سطوح جداول بتنی

مزایای رنگ روغنی سطوح جداول بتنی

  • رنگ های روغنی خیلی نیاز به پرایمر زیر کار ندارند.
  • می توان درصورت نیاز دوبار رنگ امیزی کرد.
  • مقاوم در برابر سیکل یخ بندان و گرم شدن دارند.
  • معمولا نسبت به رنگ جدول پایه ی اب کاربرد زیادتری در کشور دارند.
  • با ده پانزده درصد وزنی رنگ می توان ان را با تینر رنگ جدولی رقیق کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما