سفارش خرید رنگ جدولی +مشاوره نحوه قیمت دادن به کارفرما

هرساله در ایام عید فروردین  برای رنگ آمیزی خیابانها و تازه سازی شهرها ، سفارش خرید رنگ جدولی و شرایط اجرا و نوع کیفیت رنگ و میزان پوشش دهی رنگ سوال می شود . اگر پیمانکار هستید ، مشاوره نحوه قیمت دادن به کارفرما را از ایمن رنگ تاپ سوال کنید . این شرکت در تنوع محصولات و قیمت به مشتری با دستی کاملا باز قیمت می دهد. نحوه پر کردن استعلام به  کارفرما توسط پیمانکار به میزان برنده شدن در مناقصه رنگ آمیزی جداول سطح شهر تاثیر گذار است .

خرید رنگ جدولی

سفارش میزان خرید رنگ جدولی +چه میزان سفارش دهیم

معمولا رنگ آمیزی جداول با دو رنگ متضاد صورت می گیرد تا دید ترافیکی  نسبت به آن خوب باشد و خودرو در شب به ان برخورد نکند که سبب تصادف شود. بنابراین برا دو رنگ معمولا به یک میزان سفارش می دهند. و برحسب متر طول و ارتفاع سنگ جدول میزان مصرفی رنگ تخمین زده می شود. رنگ هرچه با کیفیت و پر پوشش باشد رنگ امیزی ان راحت تر است. و متراژ بیشتر یرا پوشش می دهد. یه نکته ای را یاد اوری  کنیم که خرید رنگ جدولی  ارزان ، دلیل برا زرنگی مشتری نیست و رنگ ارزان جدولی متراژ کمتری را می زند و این باعث می شود که مشتری از نظر وزنی رنگ بیشتری را با قیمت کم بخرد . و از اون طرف ماندگاری رنگ روی سطح جدول کمتر است.

خرید رنگ جدولی

نحوه پر کردن استعلام  قیمت رنگ جدولی و  اجرای آن

  • آیا جدول بتنی قبلا رنگ آمیزی شده است یا خیر ، اگر رنگ امیزی شده است نیاز به سمباده زنی دارد و حتی شستشو که دستمزد جداگانه ای دارد .
  • اگر قبلا رنگ آمیزی شده است ببینید آیا چه رنگی اجرا کرده اند ؟ اگر رنگ الکیدی جدولی بوده بهتر است و باید رنگ رویه هم رنگ جدولی آلکیدی باشد .
  • اگر رنگ قبلی اکریلیک پایه اب بوده باید رنگ جدید جدولی هم باید اکریلیک پایه آب باشد .
  • میزان مصرف یک کیلو گرم رنگ جدولی برا 7 متر طول تا 12 متر طول بسته به ار تفاع رنگ جدولی و ایا قبلا رنگ آمیزی شده یا خیر و کیفیت رنگ جدولی چطور است بستگی دارد.
  • به طور میانگین اینجور که از مشتریان و روحیات انها خبر داریم معمولا هر کیلو رنگ جدولی  معمولی ، 7 متر طول را رنگ می کند.
  • دستمزد اجرای رنگ جدولی در شهریور 1401 ، برا یه نقاش معمولی متر طولی 5 الی 6 هزار تومن هست. برای پیمانکار کسورات و مالیات و سود ان باید اضافه شود.
  • هرچه متراژ قابل قبول و تر و کارفرما خوش حساب تر باشد ، رو قیمت تاثیر گذار است.

خرید رنگ جدولی

ماندگارترین و بهترین رنگ جدولی خیابان کدام است

هرچه رنگ براق تر باشد و پرپوشش تر باشد و اگر زیر سازی آن به طور صحیح صورت بگیرد روی ماندگاری رنگ روی جدول تاثیر گذار است . رنگ جدولی روغنی و رنگ جدولی اکریلیک دوتا از رنگ هایی است که در کشور ایران بیشترین استفاده را برای جداول می شود. یه رنگ جدول براق باید زیرسازی خوبی برای آن انجام شود تا رزین رنگ رویه  داخل بلوک سیمانی نفوذ نکند . پس استفاده از یک سیلر  دارای فیلر برای زیر سازی در ماندگاری رنگ روی سطح جدول خیلی تاثیر گذار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما