قیمت رنگ ترافیکی یا خط کشی جاده پایه اب

برای بررسی قیمت رنگ ترافیکی یا خط کشی جاده پایه اب میتوانید قیمت ها را بدون واسطه استعلام کنید. مراکز عرضه رنگ های ترافیکی یا خط کشی جاده درتهران واصفهان می توانند رنگ های خط کشی و گلاسبید مورد نظر شما را براحتی ارسال نمایند.

 رنگ ترافیکی یا خط کشی جاده

قیمت رنگ ترافیکی پایه اب

هرچند به دلیل نوسانات قیمت دلار نمی توان قیمت قطعی ارائه داد اما یکسری قیمت ها راجع به رنگ خط کشی  را ارائه می دهیم. قیمت های رورانه را از ما دریافت کنید.البته بستگی به نوع و میزان درخواست دارد و ساخت بعضی از رنگ ها ممکن است هفته ها طول بکشد.

رنگ ترافیکی پایه اب

رنگ ترافیکی پایه اب از رنگ های خط کشی است که  بی بو است و مصرف ان در سیستم علامت گذاری جاده و خیابان روبه افزایش است.از رنگ ترافیکی یا خط کشی جاده پایه اب که به صورت سرد از اب به عنوان حلال یا رقیق کننده  مورد استفاده قرار میگیرد. و براپایه رزین های اکریلیک مات و براق در ساختمان و جاده کاربرد دارد.

 رنگ ترافیکی یاخط کشی

رنگ خط کشی پایه اب به عنوان جایگزین

رنگ خط کشی پایه ابی به عنوان جایگزین مناسب برای رنگ های خط کشی سرد پایه حلالی است. زیرا ترکیب های نظیر تولوئن و سایر تینرهای بسیار کمی می باشد.علاوه بران ترکیب های حلالی نقش مخرب محیط زیست را دارند. و رغبت استفاده از رنگ های ترافیکی پایه اب درکشورای پیشرفته زیاد شده است.

رنگ ترافیکی یاخط کشی جاده

 رنگ خط کشی پایه اب

رنگ مذكور با زمان خشك شدن بسيار سريع، از مقاومت عالي در برابر آب،شرايط جوي و چسبندگي عالي بر سطوح آسفالتي و سيماني برخوردار مي-باشد. بدليل استفاده از آب در ساخت و اجراء رنگ، اين محصول كاملا
بهداشتي، غير سمي و فاقد بوي نامطبوع ميباشد و جهت خط كشيباندهاي فرودگاه، سطح جادهها و خيابانها مورد استفاده قرار ميگيرد.

رنگ ترافیکی یاخط کشی جاده

مشخصات فنی رنگ ترافیکی پایه اب

  • حلال رقیق کننده ان اب است.
  • تجهیزات اجرای ان محصول ،اسپری – اسپری بدون هوا یا ایرلس-برس می باشد.
  • ضخامت فیلم خشک 450 میکرون
  • ضخامت فیلم تر ان 1000 میکرون
  • مکانیسم سخت شدن با تبخیر اب است.
  • قدرت پوشانندگی با ضخامت فیلم تر900میکرون ، 1.35متر مربع برلیتر است.

رنگ ترافیکی یاخط کشی جاده

روش اجرای رنگ ترافیکی پایه اب

ابتدا سطح جاده را شستشو و تمیز می نماییم.و رنگ را که به شکل مایع می باشد با مقداراب  توصیه شده توسط شرکت سازنده ،رقیق می نماییم.و با تجهیزات مناسب عملیات خط کشی را اجرا می کنیم. جهت بهتر دیده شدن علائم خط کشی می توان روی رنگ پاشیده شده گلاسبید روپاش و شناور و سالم بدون شکستگی و حباب استفاده کرد.

رنگ ترافیکی یاخط کشی جاده

توصیه ایمنی اجرای رنگ خط کشی

ایجاد شرایط ایمن برای اکیپی که در خط کشی راهها مشغول به کار می باشدامری ضروری است. و از وظایف مهم  پیمانکار است که جوی را مهیا کند که اکیپ خط کشی با اسودگی خاطر این کار را انجام دهند.وجود مامورین پلیس در جاده سبب افزایش کیفیت خط کشی میگردد. و حتی دستگاههای مورد استفاده در خط کشی باید استاندارد های لازم را داشته باشند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما