قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

بسم اله الرحمن الرحیم . قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی اکریلیک دوجزئی 138000تومان است. جهت بازدید از انواع دیگر رنگ ترافیکی سایت ما را ببینید.گروه ایمن رنگ تاپ را تجربه کنید. قطعا ضررنمی کنید. و شما یکی از برنده ها اید . رنگ های خط کشی و تینر های رنگ خط کشی و رنگ های جدولی خیابانی و بلوارها را از ما خرید کنید.

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی سرد معمولا به صورت کیلویی به فروش می رسند. و رنگ های ترافیکی گرم به صورت پودری هستند که با ماشین های مخصوص رنگ ترافیکی اجرا می شوند.قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی ترموپلاست سرد زرد 89000   تومان و قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی  ترموپلاست سفید 88000تومان برای رنگ های ترافیکی یا خط کشی معامله می شود.

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی یا خط کشی

  • رنگ ترافیکی اکریلیک ترموپلاست سرد و دوجزئی
  • رنگ ترافیکی ترموپلاست سرد
  • رنگ ترافیکی  اکریلیک پایه حلال با ضخامت خشک 350 تا 400 میکرون
  • رنگ ترافیکی ترموپلاست گرم با ضخامت 1500 اسپری  میکرون تا 6000 اکستروژن میکرون
  • رنگ ترافیکی کلرو کائوچو ، برای مناطق دارای شرجی و رطوبت

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

تینر برای هر کیلو رنگ ترافیکی

نقش تینر ها در رقیق سازی و اجرای رنگ خط کشی ترافیکی خیلی مهم است. باید توجه کرد که برای هر رنگ از تینر مخصوص به خود ان استفاده شود.تینر هادر اجرای  رنگ خط کشی گرم حضور ندارند. تینر رنگ ترافیکی برای رنگ های پایه اب مانند اکریلیک نیز نیستند. تینر ها برای رنگ ترافیکی کلرو کائوجو و رنگ اکریلیک ترموپلاست و رنگ های صنعتی دوجزئی و یه سری از رنگ های دیگر پایه حلال حضور دارند.و مقدار ان برای هر کیلو رنگ ترافیکی حدود 10 الی 15 درصد وزنی رنگ مصرف می شود. اگه رنگ را در مخزن بخوایم رقیق کنیم و با دستگاه خط کشی اجرا کنیم ، 7 درصد تا ده درصد وزنی بیشتر نیاز نیست .برای خرید رنگ ترافیکی پارکینگ خود هم با ما تماس بگیرید.

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

هر کیلو رنگ ترافیکی دوجزئی را برا چند متر مربع  ؟

این رنگ را اصول کلی اش این است که برا ضخامت بالای 1500 میکرون اجرا شود. این نوع رنگ هواخشک نیست و با استفاده از پراکساید خشک می شود. تا ضخامت 4 میلی متر نیز می توان اجرا کرد. رزین این رنگ براحتی با پراکساید خشک می شود. اجرای این رنک با لیسه انجام می شود. در مراحل اولیه پخت که رنگ سفت نشده می توان از غلتک هم استفاده کرد. این رنگ قابلیت اضافه کردن تنیر ندارد.

مقدارمصرف رنگ برای ضخامت 2 میلی متر روی اسفالت 2400 گرم و مقدار مصرف رنگ برای ضخامت 2500 میکرون حدود 2900 گرم است . برای اسفالت درشت دانه نمی توان ضخامت 2 میل رنگ رو کف اعمال کرد پس باید رنگ بیشتری مصرف کرد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما