پودر شیشه و گلاسبید در تبریز

فروش پودر شیشه و گلاسبید در سایز های متنوع و قیمت درب کارخانه در تبریز  و اصفهان وشیراز و تهران و کرج و شیراز و ..برای خریداران واقعی اماده ی خدمات دهی هستیم.برای خرید این محصول به سایت ما سر بزنید. دانه های شیشه ای کروی با کاربرد بازتاب نور در خطکشی استفاده می شود. و ازمایش پسا بازتاب در رنگ های ترافیکی را پس داده است. که فوق العاده هست.

پودر شیشه و گلاسبید

خرید پودر شیشه و گلاسبید در تبریز

کافی است با همکاران ما تماس بگیرید،اماده هستیم از در ب کارخانه گلاسبید برای شما بارگیری کنیم. نگران قیمت ان نباشید. هم قیمت مناسبی در تبریز به دست شما  هم میهن میرسد و هم انصاف را در حق مشتری رعایت می کنیم. مهم این است که ازمایش پسا بازتاب را بعد از اجرا قابل درحد قابل  قبول است.

پودر شیشه و گلاسبید

پودر شیشه کروی

پودر شیشه کروی در عملیاتی که حرارت زیادی همراه با فشار و حرارت در کوره از پود ر شیشه بدست می اید. در واقع با غلتیدن  به پودر شیشه کروی تبدیل شده است.که در اصلاح خط کشی در راهسازی گلاسبید می نامند.که از 1تا 710 میکرون و در مواردی 840 میکرون هم ابعاد ان می رسد.و در پالت های یک تنی و کیسه های مخصوص 25 کیلویی قابل عرضه برای شما ست.

پودر شیشه و گلاسبید

کاربرد پودرشیشه و گلاسبید غیرکروی

  • جایگرین در صنعت بتن
  • به عنوان لعاب در کاشی و سرامیک
  • سند بلاست و رسوب زدائی
  • در صنایع نفت و گاز و شیشه های موبایل
  • به عنوان بازتاب کننده نور روی دیوارهایی که نیاز به نور داریم . بخصوص در زیر زمین ها روی دیوار ها داخا بتن تعبیه می شود.

پودر شیشه و گلاسبید

گلاسبید در خط کشی

از سایزهای 1تا 125 و از 125 تا 300 میکرون و 300 تا 500 میکرون و از 500 تا 710 میکرون به عنوان گلاسبید روپاش و میکس شده در رنگ خط کشی ها کار برد دارد.حتما دقت شود از دانه های شیشه ای خراب و هوادار و غیر کروی ذر رنگ های خط کشی استفاده نشود.احیانا خرابی در ان دیده شود،باید از یه حدی بیشتر نشود. که ان را ایین نامه مشخص کرده است.

پودر شیشه و گلاسبید

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما