فروش رنگ ترافیکی زرد درمشهد

گروه ایمن رنگ تاپ فروش رنگ ترافیکی زرد درمشهد را در دستور کار خود قرار داده است . برای تهیه رنگ های ترافیکی یا خط کشی می توانید با کارشناسان  فروش ما در تماس باشید. ما رنگ های در خواستی شما را فورا ارسال می کنیم. اگر نیاز داشتید ما می توانیم قبل از خرید کلی نمونه رنگ های مورد نظر شما را فورا ارسال نماییم.

فروش رنگ ترافیکی زرد

رنگ ترافیکی زرد

رنگ  ترافیکی زرد از فام های رنگ خط کشی جاده  است که در محور های برون شهری بیشتر کاربرد دارد. و تقریبا استفاده از ان در جاده رونق پیدا کرده است.و می تواند یکی از رنگ هایی باشد که مشتریان زیادی در بحث رنگ های خط کشی پیدا کرده است. و بیشتر در کنارهای جاده کاربرد دارد. ولی در مواردی در خطوط محوری نیز استفاده می شود.و می تواند در دو نوع سرد و گرم به کار رود.

فروش رنگ ترافیکی زرد

 رنگ ترافیکی زرد در مشهد

امکان فروش انواع رنگ ترافیکی خط کشی در استان خراسان خصوصا مشهد  وجود دارد. و رنگ ترافیکی زرد اکریلیک یا رنگ ترافیکی رزد اکریلیک ترموپلاست و رنگ های گرم ترموپلاست زرد را می توانیم برای شما ارسال کنیم . با توجه به نوع درخواست شما که چند جزئی باشد می تواند خدمات ما دیر یا زود شود. ولی سعی می کنیم در اسرع وقت با را برای پیمانکاران عزیز در مشهد ارسال کنیم.

فروش رنگ ترافیکی زرد

فروش انواع رنگ ترافیکی زرد در مشهد

  • رنگ ترافیکی یا خط کشی سه جزئی زرد
  • رنگ خط کشی دوجزئی زرد
  • رنگ خط کشی تک جزئی سرد
  • رنگ خط کشی زرد  گرم اسپری
  • رنگ خط کشی زرد گرم اسکرید یا اکستروژن

فروش رنگ ترافیکی زرد

رنگ ترافیکی زرد اسکرید چیست؟

خط کشی برجسته ای که در دو سمت برخی اتوبان ها و جاده ها و ورودی پل ها مشاهده می کنیم در کشور ما ،ایران به نام اسکرید شناخته می شود.در واقع به این خطوط خطوط لرزاننده یا خطوظ هشدار نیز گفته می شود. که در برخی از جاده ها در حین اسفالت ریزی این خطوط را اجرا می کنند. ولی در نقاط شهری از رنگ ترافیکی به صورت گرم استفاده می شود . که برای دید بیشتر در شب  روی ان گلاسبید می پاشند.

مقدار مصرف رزین و تیتان در رنگ ترافیکی زرد

فروش رنگ ترافیکی زرد

در مشخصات فنی ارائه شده از سوی سازمان راهداری حداقل میزان مصرف رزین در ساخت رنگ ترافیکی زرد 28 درصد می باشد.که این میزان مصرف حداقل برای تیتان نیز 10 درصد می باشد.لازم به ئکر می باشد که نوع فیلر های بکار رفته در فرمولاسیون رنگنقش مهمی در ماندگاری رنگ خواهد داشت.وفیلر ها نیز بخش مهمی از رنگ ترافیکی زرد ایفا می کنند.

برای خرید انواع رنگ ترافیکی و گلاسبید و رنگ جداول خیابان با ما تماس بگبرید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما