تینر حلال رنگ درتهران

برای خرید تینر حلال رنگ درتهران و اصفهان و تبریز و شیراز و تمام شهرهای ایران با ایمن رنگ تاپ به سایت ما سر بزنید.تینر ها تنوع زیادی دارند امید است که بتوانیم درخواست های شما عزیزان را جامعه عمل بپوشانیم.

حلال رنگ

تینر چیست؟

چیزی که ما به عنوان تینر یاد میکنیم متشکل از دویا بعضا بیش از دو حلال است که با نسبت های مختلف باهم ترکیب شده اند.و تولید کننده رنگ با اطلاعی که از هرکدام از این حلال ها دارد و مختصات فرمول خود اقدام به ساخت این محصول میکند.مانند تینر رنگ های ترافیکی و جدولی که جزء فروش ما هستند.

حلال رنگ

نقش حلال رنگ

در ادامه عراضم باید عرض کنم که بعضی از این حلال ها ی رنگ نقش حلال های اصلی راکه رزین های بکار رفته را در خود حل میکند بازی میکنند. و بعضی از حلال های  دیگر  نقش رقیق کنندگی و کمک به انحلال و کمک به تبخیر پذیری مخلوط را بازی میکنند. به اصطلاح بعضی حلال رنگ اصلی اند و بعضی حلال رنگ  کمکی هستند. و بعضی حلال رنگ رقیق کننده اند.

حلال رنگ

جایگزینی حلال و نقش فاجعه بار ان

  • حلال اصلی
  • حلال کمکی
  • حلال رقیق کننده

ممکن است در ساخت انواع مختلف حلال رنگ ذکر شده خواص نزدیک به هم داشته باشد. ولی جایگزینی حلال ها به یکدیگر می تواند نقش فاجعه باری را ایجاد کند. اگر تولید کننده ی رنگ که خودشان توصیه میکنند که از حلال های متفرقه و ناشناخته استفاده شود باید ریسک نقایصی که ممکن است پیش بیاید را بپذیرند.

حلال رنگ

تینر رنگ در تهران

ما با تولید کنندگان واقعی در تهران سرو کار داریم که هرکز توصیه نمی کنند که از حلال های متفرقه استفاده شود . ما به صورت حرفه ای امور رنگ سازی و رنگ امیزی را دنبال میکنیم.اگر تولید کننده چنین توصیه ای بکند قطعا با نمونه رنگ خود ازموده است. در صورتی که خریدار تماس بگیرید باید طبق توصیه ما از تینر استفاده کند. در غیر این صورت نخریدن رنگ از ما شرط احتیاط است.

سیف

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما